Kampaň VYBER SI v Rožňave

Uvedomujeme si, že ľudské správanie má často negatívny dopad na našu planétu a život na nej, a preto sme sa rozhodli konať. Chceme informovať ľudí na Slovensku, ako je možné správať sa trochu inak, Vybrať si. A vy sa toho môžete stať súčasťou.
Platforma MVRO, ktorá je strešnou organizáciou 30 mimovládnych organizácií zaoberajúcich sa zahraničnou rozvojovou spoluprácou, humanitárnou pomocou a globálnym vzdelávaním aktuálne realizuje kampaň VYBER SI. Naša kampaň informuje o tom, že to, ako vyzerá náš svet je výsledkom aj našich každodenných rozhodnutí. Každý z nás je dôležitý a môže zmeniť prostredie, v ktorom žijeme. Každý môže začať sám od seba. Pretože to, čo si vyberieme dnes, žijeme zajtra.
img_9764
V rámci kampane VYBER SI sa tím dobrovoľníkov rozhodol navštíviť niekoľko slovenských miest s cieľom zvyšovania informovanosti občanov Slovenska o možnostiach zodpovedného (spotrebiteľského) správania. Rožňavský jarmok privítal našich dobrovoľníkov v piatok 16. septembra. Dva tímy dobrovoľníkov sa pohybovali po Námestí baníkov, fotili sa s vami s kampaňovými „speech bubbles“ (prospektami spojenými s hlavnými myšlienkami kampane) a ponúkali vám „fair trade“ (spravodlivý obchod) kávu.
Ak vám spravodlivý prístup k našej planéte a spôsob života nie je ľahostajný a ak si Vyberáte žiť zodpovedne, viac o kampani môžete nájsť na www.mamnavyber.sk .
KAROLÍNA ZUBRICZKÁ, tím VYBER SI, Platforma MVRO

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Kalendárovinky - Jún