Hlasujte za novú fasádu!

420w_230h_51d0aa616e36cIMAG0840Projekt Let’s Colour je celosvetovou iniciatívou spoločnosti AkzoNobel, medzinárodne uznávanou autoritou v oblasti farieb.
„Vďaka tomuto projektu sa menia šedivé a fádne miesta na žiarivo farebné svety, v ktorých majú ľudia dobrú náladu a panuje v nich radosť a pohoda,“ uvádzajú okrem iného na svojej stránke.
Projekt funguje aj v Čechách a na Slovensku. Minulý rok takto skrášlili internát Strednej, základnej a materskej školy pre zrakovo postihnutých v Brne.
Do súťaže tento rok prihlásili 24 projektov zo Slovenska, jeden z nich s názvom „Na konci dúhy“ aj z Rožňavy.
O víťazstvo v internetovom hlasovaní sa uchádza Spojená škola na ulici J. A. Komenského s organizačnými zložkami Základná škola Zoltána Fábryho s vyučovacím jazykom maďarským – Fábry Zoltán Alapiskola a Stredná odborná škola s vyučovacím jazykom maďarským – Szakközépiskola.
Dvojposchodová budova v srdci Rožňavy, ktorú v súčasnosti navštevuje 287 žiakov, bola postavená v roku 1982. Má 7 pavilónov a nachádza sa za obchodným domom Tesco pri potoku Drázus vedľa prameňa „Čurgó“. Po tridsiatich rokoch by si podľa súťažiacich zaslúžila nový make-up najmä južná strana budovy školy, zatiaľ pokrytá pôvodnou, vyblednutou červenou farbou.
Pomocou rodičov, študentov a priateľov školy by chceli budove dodať nový estetický výraz. Rozhodne hlasovanie na stránke organizátora projektu, ten svoj môžete do konca júla pridať kliknutím sem

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery