Hákové kríže nikoho netrápia

Niežeby to bolo niečo, čo priamo ohrozuje pomery v našom meste, ale prinajmenšom to svedčí o ľahostajnosti kompetentných.
Najprv sa hákové kríže objavili na budove vo dvore evanjelickej fary, neskôr aj na múre parkoviska, kadiaľ prejde denne množstvo ľudí.
 
A tak sa ktosi baví ďalej a namaľoval ich aj na garáže pri frekventovanom chodníku neďaleko maďarskej školy. Jedna vec je pravdaže, ak to robia nedospelé deti, ktoré ani netušia, koľko je za tým symbolom mŕtvych ľudí – detí v ich veku nevynímajúc. 
No to podstatné je schované v otázke, či v meste, kde vedenie má pravidelne desaťtisícové odmeny, môže byť takáto zábavka dlhodobo tolerovaná. Nové logo aj slogan už máme, azda ho nenecháme dotvárať pouličnej hlúposti.
Ďalšou oprávnenou otázkou je pravdaže aj to, čo asi si všímajú mestskí a štátni policajti, prevážajúci sa autami hore dole po meste – a čo na to ich nadriadení?
Otázky na ľudí, ktorých platíme my všetci, sú nepochybne oprávnené aspoň tak, ako ich mzdy. Situáciu budeme pozorne sledovať aj ďalej. Ak máte podobné fotky z nášho mesta, či okolia, pošlite nám ich. 
Foto: Inforoznava.sk
Prečítajte si: Fedor Gál v Rožňave

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery