Fedor Gál aj cez internet

V sobotu 18. apríla 2009 o 14-tej vás pozývame do baru 100Pka v Rožňave /za malým trhom/ na diskusiu s Fedorom Gálom a ďalšími tvorcami jedinečného projektu Krátká dlouhá cesta.
Po premietnutí dokumentárneho filmu budete môcť diskutovať nielen s Fedorom Gálom, ale aj s režisérom filmu Martinom Hanzlíčkom. K dispozícii bude aj malá výstava fotografií Mira Švolíka.
Projekt Krátká dlouhá cesta vznikol na základe tragického príbehu otca Fedora Gála, ktorý zahynul počas „pochodu smrti“ vo veku 35 rokov.
Fedor Gál, jeden z hlavných lídrov Novembra 1989, sa po 63 rokoch vydal po stopách jeho poslednej cesty, aby tak pripomenul nielen holocaust, ale i to, že aj zlo obludných rozmerov sa môže kedykoľvek zopakovať.
Podujatie sme pripravili ako pokračovanie našich aktivít z jesene minulého roku IR NAŽIVO. Aj tentokrát si budete môcť diskusiu vypočuť on-line – link nájdete v rubrike IR NAŹIVO po kliknutí na banner IR RADIO a to v plánovanom čase diskusie /po premietnutí filmu a krátkej pauze/ od 15:30 h.
Súvisiace články:
Fedor Gál: Rezignovať je holý nezmysel
Inforožňava live

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery