Druhé dejstvo už dnes

DSCF0146V piatok 17. júla o 16:00 sa vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Rožňave uskutoční rokovanie okresného snemu strany SMER -Sociálna demokracia.
Snáď najzaujímavejším bodom zasadnutia budú doplňujúce voľby do okresnej rady strany. Zatiaľ sa v marci podarilo zvoliť iba siedmich členov z jedenástich, ktorí tvoria kompletnú okresnú radu.
Do rady vtedy nebol zvolený ani súčasný primátor Rožňavy MUDr. Vladislav Laciak (na snímke s okresným predsedom strany a poslancom NR SR Ing. Jánom Babičom).
Vtedy sa pre Inforoznava.sk vyjadril slovami:  “Šlo tam o doplňujúce voľby, aby sa doplnil počet členov rady z 9 na 11. K deviatim členom rady boli navrhnutí štyria kandidáti a volila sa celá rada odznova, t, j. z 13-tich kandidujúcich bolo potrebné zvoliť jedenástich. Podarilo sa ale zvoliť len siedmich, ja som akosi zvolený nebol.”
Rokovať sa tiež bude o príprave volieb do VÚC, ktoré sa uskutočnia už tento rok na jeseň.
Foto: pre Inforoznava.sk Štefan Fábián, Gold Foto / Recepcia po ustanovujúcom zasadnutí Mestského zastupiteľstva 28. 12. 2006: Ing. Ján Babič a MUDr. Vladislav Laciak
Súvisiace články:
Laciak už nie je vo vedení
Zvolili iba siedmich z jedenástich
Bude kandidovať za primátorku?

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery