Deň detí s Tašizábavou

Gemerské osvetové stredisko v Dome tradičnej kultúry Gemera (Betliarska 8, Rožňava) pripravuje na pondelok 1. júna 2015 celodenné multižánrové podujatie.
 „Myslím, že slovíčku Tašizábava deti veľmi dobre rozumejú, keďže projekt TAŠÍKOVO – Rozprávkový Košický kraj sme v regióne už niekoľkokrát prezentovali,“ hovorí riaditeľka Gemerského osvetového strediska Helena Novotná.
„Tešíme sa, že vo vynovených priestoroch privíta Taši práve na Deň detí svojich malých kamarátov. Pripravené sú rozprávkové bytosti – Vodník, Gróf a Grófka a tvorivé aktivity, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale niečo sa aj naučia, súťažia, tvoria, skúmajú – jednoducho robia niečo veselé, zároveň poučné a zmysluplné,“ dodáva Novotná.
Podľa organizátorov deti čaká množstvo nevšedných a kreatívnych aktivít – tvorivé dielne Šikulkovo, Cverničkovo, Hlavolamovo, veselé Vodníkovo, Astrokútik, či Fotokútik s kráľovskými kostýmami aj Nonstop kino v sále, či oddychová zóna na čítanie Tašiho príbehov.
Pozývajú nielen škôlkárov a školákov, ale aj rodičov, ktorí chcú spolu so svojimi ratolesťami prežiť tento výnimočný deň.
Podujatie Deň detí s Tašizábavou sa uskutoční v pondelok 1. júna v čase od 8:30 do 15-tej hodiny.
Foto: Archív infoRoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery