Ďalší kandidát na primátora?

Na podanie kandidátnych listín pre novembrové komunálne voľby ostáva už len niekoľko týždňov.
Najneskôr 3. októbra 2010 tak musia urobiť aj kandidáti na primátora mesta.
Primátor Vladislav Laciak (Smer-SD) už predtým avizoval, že opätovne sa o tento post uchádzať nebude, stanovisko jeho zástupcu Františka Kardoša (SMK) zisťujeme. O post primátora sa nebude do tretice uchádzať ani nezávislý poslanec Dušan Pavlík.
Svoj úmysel bojovať o post prvého muža mesta zatiaľ zverejnili Ivan Kuhn, ktorý bude kandidovať za Občiansku konzervatívnu sttranu a Karol Kováč, ktorý sa bude usilovať o dôveru voličov ako nezávislý kandidát.
Ďalšou novou tvárou, ktorá sa o post primátora bude uchádzať údajne s podporou strany Most-Híd, je podľa našich zistení podnikateľ Ladislav Vilner, známy aj ako športový a marketingový riaditeľ basketbalového klubu ŠPD Rožňava.
„To sa tak vraví, aj ja som to počul, nemôžem to teraz potvrdiť,“ reagoval zaskočený na našu otázku. Na doplňujúcu otázku, kedy tak môže urobiť, odpovedal: „Koncom budúceho týždňa.“
Z prostredia mestského klubu strany Most-Híd v Rožňave sme sa dozvedeli, že okrem Ladislava Vilnera je v hre aj ďalší kandidát, obaja sa majú predstaviť miestnym členom v najbližších dňoch. Zvažovať budú aj ponuku OKS, ktorá sa usiluje získať ich podporu pre Ivana Kuhna.
Foto: Internetová stránka BK ŠPD Ivan Kanala/ Ing. Ladislav Vilner (vľavo) v spoločnosti manažéra basketbalového klubu ŠPD Rožňava Ľ. Sýkoru.
ANKETA
[poll id=“31″]
Pozn. red.: Žiadna anketa, teda ani táto, nevyjadruje nič viac, než sympatie tých čitateľov, ktorí sa jej zúčastnili. V nijakom prípade si ju nemožno zamienať s výsledkami relevantných predvolebných prieskumov.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery