Čítal nás v nebesiach

2013-03-06 21.00.34Za vyše päťročnú existenciu portálu infoRoznava.sk sa premlelo v redakcii už niekoľko vĺn mladých ľudí, ktorí neskôr našli uplatnenie aj v médiách.
Sme radi, že prvé skúsenosti získavali práve u nás a že ako jediný portál v regióne sa tým môžeme popýšiť. V časopise Rytmus života našla uplatnenie Martina Štérová, vlastnú reláciu v TA 3 má Barbara Túrosová, Pavol Lacko pracuje v Aliancii Fair Play, kde píše blogy, venované súdnictvu.
Náš bývalý kolega a jeden zo zakladujích členov našej redakcie, Martin Kuchár, je dnes editorom technologických webov Azetu, MobilMania.sk a Živé.sk.
V stredu večer (20:00 h.) nám poslal fotku priamo z paluby lietadla na linke Las Vegas a New York City. Umožnilo mu to wifi  pripojenie na internet počas letu. Online si tak vo výške 11 tisíc metrov nad morom mohol prečítať na našom portáli aj túto správu s vlastnou fotkou.
Ako nám oznámil priamo z paluby lietadla, v Las Vegas bol na konferencii IBM Pulse 2013. Mesto pracovne navštívil už tretíkrát. V NYC ho čaká prestup na linku do Zűrichu a odtiaľ ďalší let do Viedne, aby sa mohol autom presunúť do svojho súčasneho pôsobiska – Bratislavy.
Foto: Martin Kuchár, 11 tis. m n. m. Las Vegas – NYC, streda 6. 3. 2013, 20:00 h. SEČ 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery