Chcete mať doma Westíka?

Mať doma psíka nemusí byť len rozmar. Tí, ktorí toto stvorenie berú naozaj ako najvernejšieho priateľa človeka, vedia kam mierim. 
Ono sa to vôbec ťažko vysvetľuje komukoľvek, kto psa dosiaľ nemal. Je predsa mnoho iných vážnejších, alebo naopak,  zábavnejších vecí, ktorými môžete plytvať svoj čas.
Napriek tomu si dovolím tvrdiť, že čas strávený so svojim psom je často užitočnejší, než minúty či hodiny nad hlúposťou dvojnohých zvieratiek.
West Higland White Terrier, či jednoducho Westík,  je obzvlášť milé zvieratko. Tí, ktorí boli u mňa, to mohli okúsiť pri zoznámení s Alexom. Pozerá na vás vedľa z Editoriálu (už ho musím aktualizovať, viem.-)
Ak by ste teda chceli práve takéto bystré a sebavedomé plemeno, ktorého srsť navyše neplzne a je teda vhodné aj pre tých, čo nemajú rodinný dom, pozrite si fotky a v prípade záujmu zavolajte na mobil 0907 931 183.
Majiteľka chovnej stanice, odkiaľ je aj ten môj štvornohý beťár, vám rada poskytne informácie a možno sa dohodnete. Ako vidíte na snímkach, k odberu sú štyri šteniatka – jeden psík a tri fenky, tak nech sa páči.
Belo Hefler

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery