Burdiga: Bude to živé, noblesné, originálne a nezabudnuteľné

Vo štvrtok začína v Rožňave trojdňový festival zábavy a rôznorodých sprievodných sprievodných podujatí pod názvom Dni mesta 2015, spojený s tradičným Rožňavským jarmokom.
Každoročné podujatie otvorí o pol druhej popoludní slávnostný sprievod, ktorý vyvrcholí o 14-tej hodine otvorením osláv. O zábavu počas štvrtkového poludnia sa postarajú okrem iných Stano Székely, Robo Kobezda, ale tiež Milan Capák so svojim Stand Up Show.
O 18-tej hodine zaznejú Námestím baníkov populárne beatlesovky v programe TRIBUTE TO THE BE4TLES, neskôr večer country v podaní formácie Betliarske vidly.
V piatok popoludní naživo predstaví svoj album Simply Life spevák Stevie Heart. O 17-tej hodine budú ocenení najlepší športovci za rok 2014.
Podvečer je v programe tiež zlaňovanie strážnej veže, ukážky predvedú profesionáli. Vyvrcholením večerného programu bude koncert rožňavského rodáka Petra Cmoríka.
Slávnostné udeľovanie najvyšších mestských ocenení je na programe v sobotu o 10-tej hodine opätovne v priestoroch Sobášnej siene.
Podrobný program podujatí nájdete v rubrike Kalendár podujatí.
Pohľad na Námestie baníkov v Rožňave prostredníctvom našej webkamery – kliknite sem

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery