Britská legenda reggae v Rožňave

2_12580_ramon-judah-fot-arch-organiV piatok 1. novembra sa v Cold Light Music Clube uskutoční ďalšia zo série JAMMIN Parties. Tentokrát pôjde o tradičnú halloweensku edíciu. Rožňavskému publiku sa predstaví britská reggae legenda Ramon Judah.
Pochádza z hudobníckej rodiny, jeho otec Sugar bol mentorom Beatles a hviezdou britského Liverpoolu. Už v mladom veku bol Ramon ovplyvnený soundsystémovou kultúrou a dancehallom. Následne ako reggae spevák precestoval celý svet od Nového Zélandu až po USA. Nakoniec sa usadil v Londýne, kde sa zároveň stal rezidentom dnes už legendárneho Dub Club-u.
Ako nás ďalej informoval za organizátorov Martin Kuchár, ďalším účinkujúcim je spevák kapely Riddim Colony a skvelý showmen z Budapešti Gregory Gras, ktorý je známy aj ako moderátor najväčšieho slovenského reggae festivalu.
53047_162258987129713_6537011_o„Aby toho nebolo málo, účastníci sa môžu tešiť aj na selectora z Budapesti, ktorý točí svoju výlučne vinylovú selekciu pod menom Dreadhead. Celý line up uzatvárajú pre niekoho už známi domáci chlapci z RvZOo Soundz,“ uviedol Kuchár.
Počas celého večera sú pripravené promo akcie a darčeky od Captain Morgan pre všetky halloweenske strašidlá. Lístky si môžete zakúpiť v predpredaji za 3 Eurá v TIC Rožňava a v Pizzérii Micio. Na mieste budú stáť 5 Eur.
„Tešíme sa, že sme opäť naplnili line-up zaujímavými hosťami, aby sa v Rožňave mohla v sobotu konať najstrašidelňejšia party,“ dodal na záver.
Viac informácií o celom podujatí nájdete aj na Facebooku, kde môžete potvrdiť účasť a zapojiť sa tak do súťaže o dve vstupenky na Halloween JAMMIN.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery