Komentáre a VŠETKY ČLÁNKY

Keď sa niečo môže pokaziť, tak sa to aj poka…zí.  Naša komentátorňa štrajkovala dva dni…
PR stredisko poskytlo jednoduché vysvetlenie: „Pri prechode na novú verziu redakčného systému došlo k ambivalentným zmenám správania sa systémového zabezpečenia, ktoré mali za následok výpadok funkcie pridávania komentárov k príspevkom. Na odstránení chybičky krásy pracovali stovky programátorských tímov nepretržite aj počas obedňajších prestávok…“
Za chybu sa vám všetkým ospravedlňujeme.-)
Teraz už ale môžete komentovať do sýtosti ako predtým, takže nech sa páči, je to veľmi jednoduché 🙂
Najmä však, zriadili sme novú rubriku VŠETKY ČLÁNKY, ktorá vám umožní veľmi jednoducho listovať od tých najnovších po tie najstaršie. Tí, ktorí si chú vyberať podľa rubrík, si v modrej lište jednoducho na ňu kliknú, napr. ak chcete čítať NÁZORY, tak ich nájdete všetky pokope práve kliknutím na toto slovo v modrej lište.
Na úvodnej stránke fixne nájdete najnovšie, resp. posledné články v každej rubrike, tzn. vľavo hore v rubrike NÁZORY, ROZHOVORY, VŠIMLI SME SI, KULTÚRA a potom v strede stránky v rubrike infoROŽŇAVA – správy z Rožňavy, infoGEMER- správy z regiónu, ŠPORT a HISTÓRIA.
Na pravej strane stránky nájdete titulky na päťaktuálnych, najčítanejších, či najdiskutovanejších príspevkov. Hneď pod tým Webnoviny.sk – aktuálne spravodajstvo zo sveta i z domova. 
Veríme, že si na nový dizajn spolu s nami zakrátko zvyknete a obľúbite si ho. Na pohľad vyzerá možno trošku zložitejšie, ale v skutočnosti je veľmi jednoduchý. Stále ho ešte budeme dolaďovať aj s ohľadom na vaše odozvy. To robíme aj dnes počas dňa, preto tie postupné zmeny.
Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.-)
PS: Komentáre – tie prvé, boli písané ešte predtým, než sme niektoré veci doladili a než sme doplnili tento článok o nové informácie. Tešíme sa na vaše ďalšie reakcie 🙂 
REDAKCIA _ redakcia@inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery