Belo Hefler / Kráľovstvo krivých zrkadiel


Môžu si najať vaše šikovné študentky aj iné politické strany? Samozrejme, len počas vyučovania, hm?
Asi tak by mohla znieť otázka riaditeľke jednej z tunajších stredných škôl. Dokonca, ak sa zdarí termín, aj tričká môžu byť na nerozoznanie od tých z akcie mesta.
Ale netreba zúfať.
Na sklonku roka su krajské voľby a ak sa nič nepokazí, aspoň v jednej búdke bude môcť byť suita kandidátov onej strany, stojaca s nábožným výrazom v tvári nad jezuliatkom.
Čakali ste, že aspoň jeden z riaditeľov rožňavských škôl vyjadrí verejne svoj hnus z toho, čo sa stalo? Hm, mesto práve vyhlásilo 8 výberových konaní na posty riaditeľov základných i materských škôl.
A tak tu máme opäť, či ešte stále, rožňavské kráľovstvo krivých zrkadiel, keď namiesto priznania chyby čítame len bezduché kecy o tom, ako bolo fajn.
Keby sa tá búdka premenila na domček na stračej nôžke, odkráčala by z námestia možno skôr, než by ju stihol angažovať onen tajuplný jeden pán.

Súvisiace články:
Pýtali sme sa, čakáme odpoveď
Deti sa hrali, SMERáci agitovali!
Kto je kto v zastupiteľstve

Pod čiarou –
Nedávno sme spustili novú službu ODKAZY PRE REDAKCIU,  určenú čitateľom, ktorí nám chcú anonymne napísať spravodajský tip, alebo svoje kritické postrehy o tom, čo sa práve deje v našom meste a regióne. Taktiež slúži pre vaše kritické ohlasy k našej práci.
Aktuálne sme spustili aj kontaktnú službu REKLAMA pre záujemcov o reklamu na našom portáli.
V rubrike WEB KAMERA pribudne čoskoro k pohľadu na Obchodné centrum Juh aj ďalšie okno s pohľadom na Námestie baníkov a možno aj pohľady z centier ďalších vybraných miest.
Pre skrášlenie monitora vášho počítača si môžete každý mesiac nainštalovať originálnu tapetu s kalendárom – nájdete ju spolu s logom portálu v rubrike NA STIAHNUTIE.
Informácie o našich podujatiach, vrátane zvukových záznamov niektorých z nich nájdete v rubrike IR NAŽIVO. Písali sme o niektorých v článku Inforožňava live.
Ak chcete hneď vedieť o novom článku na portáli,  aktivujte si RSS kanál. Tam si jednoducho kliknite na Prihlásiť sa na odber tohto informačného kanála.
V pravom stĺpci sme na stránke zriadili rubriku POZVÁNKY – uverejňujeme v nej avíza na podujatia, doručené na redakčný email redakcia@inforoznava.sk. Tento email je určený aj pre tých, ktorú chcú u nás autorsky prispievať svojimi textami, fotkami, či videom.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery