Belo Hefler / Kam sa stratil?


Naposledy ho videli zo 4. na 5. apríla. Trochu si plietol vlastný slogan rozosmiaty v skupinke verných. A od vtedy ani stopy.
Žiadne ďakovné stretnutia s národom, ani vedierka s vodou, či aspoň nejaký ten futbalík alebo aktuálne hokej. Žeby sa šetril na 1. Mája?
Nevedno a odtiaľto ani nevidno, či v pionierskom paláci na križovatke slovenských bánk po večeroch ktosi svieti. Alebo aspoň trúbi.
Možno si len odskočil pozrieť tú slávnu nástenku a to veruže trvá, dostať sa k nej.
Tak dôležitý muž celé dni nedá o sebe vedieť! A skôr, než sa stihne ukázať, svoju rivalku už ani nestretne v parlamente.
Ak sa na ňu ešte pamätá.


Pod čiarou –
Nedávno sme spustili novú službu ODKAZY PRE REDAKCIU,  určenú čitateľom, ktorí nám chcú anonymne napísať spravodajský tip, alebo svoje kritické postrehy o tom, čo sa práve deje v našom meste a regióne. Taktiež slúži pre vaše kritické ohlasy k našej práci.
Aktuálne sme spustili aj kontaktnú službu REKLAMA pre záujemcov o reklamu na našom portáli.
V rubrike WEB KAMERA pribudne čoskoro k pohľadu na Obchodné centrum Juh aj ďalšie okno s pohľadom na Námestie baníkov a možno aj pohľady z centier ďalších vybraných miest.
Pre skrášlenie monitora vášho počítača si môžete každý mesiac nainštalovať originálnu tapetu s kalendárom – nájdete ju spolu s logom portálu v rubrike NA STIAHNUTIE.
Informácie o našich podujatiach, vrátane zvukových záznamov niektorých z nich nájdete v rubrike IR NAŽIVO. Písali sme o niektorých v článku Inforožňava live.
Ak chcete hneď vedieť o novom článku na portáli,  aktivujte si RSS kanál. Tam si jednoducho kliknite na Prihlásiť sa na odber tohto informačného kanála.
V pravom stĺpci sme na stránke zriadili rubriku POZVÁNKY – uverejňujeme v nej avíza na podujatia, doručené na redakčný email redakcia@inforoznava.sk. Tento email je určený aj pre tých, ktorú chcú u nás autorsky prispievať svojimi textami, fotkami, či videom.
Skladba pre 1 apartmán a 6 bubeníkov – bavte sa .-)

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery