Aktuálne: V utorok ráno môžete počuť Roba na Exprese

r-simko.JPGDnešný večer rozhodol o dvojici postupujúcich do absolútneho finále pesničkovej súťaže Slovensko hľadá Superstar 3 (SHS 3). Pre Roba Šimka, rockera z Rožňavy, ktorý pozitívne zviditeľnil naše mesto, to bol večer osudový – z trojice zostávajúcich finalistov to bol práve on, kto zaspieval na rozlúčku.
„Superstar bude ten, kto vydá najlepšie CD,“ povedal nám pred malou chvíľou (pondelok 22.50 h.) cestou na after party rozosmiaty Robo. „Samozrejme, nie jedno,“ dodal zo smiechom.
Jeho hlas prezrádzal, že bol nepochybne v pohode a cítiť bolo aj úľavu, že už má celý ten kolotoč SHS 3 z tohto hľadiska za sebou. A to sme hovorili spolu vo chvíli, keď auto s finalistami kontrolovala policajná hliadka.
Zaujímalo ho, či pôvodne plánovaný koncert v stredu od 16-tej v rožňavskom Obchodno-kultúrnom centre nakoniec predsa len bude. Akonáhle nám to produkcia SHS 3 a Mestský úrad v Rožňave potvrdia, oznámime to na našej stránke.
Živé vystúpenie ho čaká aj v Bratislave na veľkej párty v sobotu 15-teho decembra v známom klube Dopler – pozri tu.
K umiestneniu v prvej trojke SHS 3 Robovi blahoželáme a veríme, že bronz mu prinesie úspešný štart v jeho profesionálnej kariére.
Už zajtra ráno (v utorok) od 7-mej bude hosťom Rádia Expres.
© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery