Železný šrot na Edelényskej

telefonna-budka-v-uzhorode-funkcna.jpgPrinášame vám postreh Rožňavčanky, ktorá si všíma vandalizmus a ľahostajnosť kompetentných na sídlisku Juh. Našej čitateľke ďakujeme a spolu s ňou vyzývame všetkých, ktorí majú právomoc meniť veci v meste, aby vykonali nápravu. A anonymných vandalov zase upozorňujeme, že len dovtedy sa chodí s krčahom po vodu, kým sa ten krčah nerozbije…
(Ilustračné foto: Skrz.sk)
Zdravím redakcia,
chcela by som upozorniť na jeden dookola, hadam donekonečna sa opakujúci jav:
Bývalá telefónna búdka na sídlisku Juh na ulici Edelényskej, je častejšie v polohe vodorovnej (hlavne po víkendoch, kedy niektorí obyvatelia sídliska majú potrebu predvádzať svoju fyzickú silu práve týmto spôsobom, keďže im stojí akurát v ceste) než zvislej.
A ak ju aj ktosi postaví do normálnej polohy (čo sa stane obyčajne po uplynutí niekoľkých dní), ďalší víkend je opäť vyvalená do trávy.
Pýtam sa kompetentných, načo táto bývalá telefónna búdka – dnes už len modrá železná konštrukcia bez aparátu a skla – krášli naše okolie? Nedá sa niekam definitívne odstrániť? Svoju pôvodnú funkciu už plniť aj tak nikdy nebude, pretože ju nemá kto dať do poriadku.
Prosím, urobte s tým niečo.
Diana

© Inforoznava.sk redakcia@inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli