Začína sa predpredaj

Na zvyčajných predpredajných miestach sa môžete od 2. marca dostať k vstupenkám na chystané koncerty Dana Bártu, Right Said Fred i Demjén Ferenca.
Lístky na vystúpenie skupiny Desmod sú v predaji už od 19. februára. Ako uvádza oficiálna stránka mesta Roznava.sk, predpredaje  prebiehajú v turisticko-informačných centrách Gemera.
Ak sa poponáhľate, môžete si vstupenky na svojho obľúbenca zabezpečiť skôr a lacnejšie. Ponúkaná paleta interpretov je pestrá, môžete si vybrať podľa svojho vkusu, či nálady.
Hudobné potešenie sľubuje vystúpenie Dana Bártu 21. apríla 2009 v už neexistujúcom kine Panoráma (Partizán :p). Aj napriek už asi nie príliš vábnemu prostrediu je možné sa tešiť na pôsobivý príval muzikantskej poézie.
Prvomájová tlačenica tentokrát nie pred tribúnou plnou súdruhov, ale komerčných ikon dneška – Desmodu sa chystá na oranisku vedľajšieho ihriska na futbalovom štadióne. Vychytená skupina iste pritiahne široké spektrum zábavychtivých divákov.
Svetlým bodom podujatia môže byť vystúpenie predskokana Desmodu, skupiny Purple Rose s bývalým spevákom legendy Sexit Štefanom Hundžom. Svojou kvalitou je Štefan známy širokému gemerskému i slovenskému publiku, no nedávno ju potvrdil i v prešovskom muzikáli František z Assisi .
A  nakoniec júna je pripravená „kolotočárska“ zábava v podaní britskej vyhasnutej hviezdy 90. rokov Right Said Fred. Predskakovať bude Demjén Ferenc so svojou skupinou.
Nech sa páči si z ponuky vybrať,  pretože ako sa zdá, ponuka na rok 2009 je zaujímavá. Portál Inforožňava vám praje príjemnú zábavu.
Foto: Danbarta.cz

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery