Vyhrajte VIP vstup na Jammin

ROŽŇAVA – Regionálne internetové noviny InfoRoznava.sk vám prinášajú súťaž o dvojicu VIP vstupeniek na multikultúrny festival Jammin, ktorý sa uskutoční 30. júna na rožňavskom kúpalisku.
Výhercu vyžrebujeme 27. júna spomedzi všetkých, ktorí budú správne odpovedať na súťažnú otázku: Ktorý ročník Graffiti Jamu bude hostiť festival Jammin?
Odpovede posielajte na e-mail: redakcia@inforoznava.sk s predmetom „Súťaž“.
Možnosti:
A) Druhý ročník
B) Štvrtý ročník
C) Šiesty ročník
Správnu odpoveď sa súťažnú otázku nájdete aj na oficiálnej stránke festivalu www.jammin.sk/program
Tohtoročný Graffiti Jam sa uskutoční vo veľkom štýle. Profesionálni umelci z celého Slovenska, Česka či Maďarska budú sprejovať na steny na budove kúpaliska a moderný nádych dodajú aj špeciálnemu retrobusu, pričom odporúčanou témou pre umelcov je „Vodný svet“.
Multikultúrny festival Jammin je spojením hudby, pouličného umenia a športu. Okrem interpretov z okolitých krajín a Slovenska na festivale vystúpi aj anglický reggae-dancehallový spevák YT či Solo Banton, známy vďaka celému radu úspešných skladieb a energetických vystúpení, ktorý pochádza taktiež z Británie.
Bohatý program na dvoch pódiách bude dopĺňať aj množstvo sprievodných podujatí. Nebudú chýbať workshopy, exhibície či športové turnaje vo volejbale a streetballe. Tancovať vás naučí Aron Mitu, ktorá je pôvodom z Etiopie. Večerný program otvorí tanečná súťaž Breakdance Battle.
Ak budete unavení, pripravená je pre vás aj chill-out zóna v Čajovni, kde budú prichystané čaje i vodné fajky. V Čajovni sa uskutoční aj séria prednášok a diskusií. Jednou z nich bude aj diskusia na tému „Rožňava, ako ďalej?“, ktorú organizátori pripravujú v spolupráci s portálom InfoRoznava.sk.
Súvisiace články:
Jammin podporilo aj mesto
Leto otvorí multikultúrny festival

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli