Vyhrajte 50-eurové poukážky!

DSCF6491Portál infoRoznava.sk v spolupráci so spoločnosťou Kaufland Slovenská republika pripravil pre svojich čitateľov malý darček – vianočnú súťaž o 10 nákupných poukazov, každý v hodnote 50 eur!
Poukazy sú určené na nákup v rožňavskom obchodnom dome spoločnosti na Šafárikovej ulici.
Pre účasť v žrebovaní o desať poukazov, ktoré sa uskutoční v piatok 20. decembra, stačí, ak správne odpoviete na otázku, pod akou značkou predáva Kaufland čerstvé mäso.
Nie, nemusíte sa obávať, že na to nikdy neprídete, ak ste si ho doteraz nekúpili, skúste si pozorne prečítať článok Kaufland otvára v Rožňave.
Vaše odpovede píšte na email redakcia@inforoznava.sk do piatku 20. decembra 2013 do 12-tej hodiny. Zapojiť sa môžete aj prostredníctvom našej odkazovej služby – modrá obálka v červenej lište vpravo hore. Nezabudnite uviesť svoje meno a priezvisko, adresu a telefonický kontakt.
A máme ešte jednu podmienku – pred odoslaním odpovede si skontrolujte, či ste už zaklikli  „Páči sa mi tona našej stránke na sociálnej sieti Facebook.-)
Svojou účasťou v súťaži beriete na vedomie, že výhra nie je právne nárokovateľná.
1451383_10152440722975031_1321455658_nVýhercom, ktorých vyžrebuje Barbara Túrosová, redaktorka spravodajskej televízie TA 3, bude odovzdaná nákupná poukážka v hodnote 50 eur po overení totožnosti.
Tak, držíme palce, môžete začať písať!
Foto: Archív infoRoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery