Vošiel na dvor a vykradol auto

Včera oznámila 50-ročná žena z Rožňavy, že na jej osobnom motorovom vozidle zn. Mazda 323 našla rozbité čelné sklo a ľavé spätné zrkadlo.
Rožňavskí policajti zistili, že skutku sa dopustil 24-rtočný Štefan M. z Rožňavy a to tak, že v utorok okolo 08.00 hod. vošiel cez zatvorenú, ale neuzamknutú bránku do dvora rodinného domu na ulici Martina Kukučína v Rožňave, kde lopatou rozbil čelné sklo a ľavé spätné zrkadlo na vozidle odparkovanom vo dvore pred garážou.
Majiteľke spôsobil škodu najmenej 830,-€. Muž bol obvinený z prečinu porušovania domovej slobody a prečinu poškodzovania cudzej veci.
Informovala nás o tom hovorkyňa KR PZ SR v Košiciach Jana Demjanovičová.
Ilustračné foto: Autobazar.eu 
Kradli v Brzotíne aj v Gemerskej Polome
Doposiaľ neznámy páchateľ sa v dobe od 15.30 hod. dňa 23.02. do 07.00 hod. dňa 24.02.2009 vlámal do polyfunkčného objektu v rekonštrukcii v obci Brzotín. Z jeho priestorov odcudzil elektrické vŕtacie a sekacie kladivo, elektrickú príklepovú vŕtačku, elektrickú ručnú kotúčovú pílu, nabíjačku, motorovú pílu a sekeru. Firme z Rožňavy vznikla škoda 2.187,-€.
V obci Gemerská Poloma doposiaľ neznámy páchateľ medzi pondelkom a utorkom vytlačil okno prízemného rodinného domu a z neho odcudzil varič, hrnce, 100,-€ v hotovosti, dva elektrické strojčeky a dve cestovné tašky. Majiteľovi spôsobil škodu 980,-€.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli