Už pracuje v TA 3

Počas štvorročnej existencie portálu InfoRoznava.sk sa pri tvorbe jeho obsahu vystriedalo viacero mladých ľudí, najmä študentov žurnalistiky, ktorí si aj touto dobrovoľníckou prácou skúšali svoje zručnosti a odovzdávali poznatky ostatným.
Jednou z tých, ktorí nám budú chýbať, je aj Barbara Túrosová (na snímke), dnes už redaktorka spravodajskej televízie TA 3.
„Od júla pracujem v redakcii zahraničného spravodajstva. Televíziu TA3 som od jej vzniku vnímala ako profesionálne médium. Myslím si, že na našom mediálnom trhu má pre svoje objektívne, aktuálne a vyvážené spravodajstvo nezastupiteľné miesto,“ uviedla pre InfoRoznava.sk.
A ako tam prežíva svoje prvé týždne?
„Som naozaj šťastná, že som dostala takúto príležitosť aj napriek tomu, že som čerstvá absolventka vysokej školy. Je to veľmi dynamická a zaujímavá práca. Väčšinu vecí sa človek učí „za pochodu“, ale vďaka skvelému kolektívu v našej redakcii som to zvládla. A určite mi pomohla aj práca pre InfoRoznava.sk, kde som sa mohla „rozpísať“. Bola to skvelá skúsenosť,“ dodala Barbara, ktorej prajeme na novom pôsobisku veľa úspechov.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli