Tri body opäť doma

Posledný futbalový zápas jarnej časti V. ligy na domácej pôde, v ktorom sa fubalisti Krásnohorského Podhradia stretli so súpermi z Harichoviec, začalo vo vlažnom tempe a to z oboch strán.
Hostia boli tými, ktorí prví rozvlnili domácu sieť, keď sa obrane nepodarilo odvrátiť loptu do bezpečia. Pukluš trafil nechytateľne ku tyči, 0:1. Domáci po tomto góle ožili, zvýšili obrátky a do prestávky sa im ešte podarilo vyrovnať gólom Šomšáka na 1:1.
Cez prestávku v domácej šatni padli od trénera tvrdšie slová, chlapci si ich zobrali k srdcu a do druhého polčasu vstúpili s väčším odhodlaním po víťazstve. Hra sa odvíjala medzi šestnástkami, obom obranám sa darilo likvidovať útočné snaženie. Striedajúceho Šomšáka nahradil Filcsák a bol to on, ktorý sa presadil hneď po príchode na ihrisko, nekompromisne zavesil pod brvno hosťujúceho brankára. Zároveň rozhodol aj o 3 bodoch pre domácich, 2:1. Bola to domáca víťazná rozlúčka v tomto súťažnom ročníku.
Nasledujúcu nedeľu, 19. júna 2011 o 17:00 hod., odohrajú hráči FK Krásnohorské Podhradie posledný zápas v tomto ročníku s mužstvom Sp. Novej Vsi „B“ – Poráč.