„Tieto verše“ – snehové vločky v hustom snežení

Vo vydavateľstve Knižná dielňa Erika Jakuba Grocha vychádza v týchto dňoch básnická prvotina publicistu Bela Heflera Tieto verše.

„Sú knihy pripravené hovoriť od začiatku hlasno, a sú knihy tiché, ostýchavo vchádzajúce do sveta viet a textov. Belova kniha je niekoľko snehových vločiek v hustom snežení. Ako sa hovorí o kvapke v mori, ani Belove básnické miniatúry by nemuseli byť, no chýbali by v mori hlasov, ktorými sa navzájom prihovárame: “Chcem vám niečo povedať”. Naviac jedinečným spôsobom, ku ktorému sa dá vrátiť.“ – uviedol E. J. Groch, ktorý sa postaral o redakčnú úpravu, minimalistický dizajn i sadzbu publikácie.

„Napísalo to moje srdce, čisto a nežne, v tom som si istý aj pred Nebom a budem veľmi rád, ak sa to bude niekomu páčiť. “ – komentoval 14 vybraných básní autor.

Tieto verše si môžete kúpiť v predajniach a na e-shope kníhkupectva Artforum, aj v rožňavskej predajni, Martinus a Alter Ego v Kežmarku.

Vydavateľ: o z. Knižná dielňa, e-mail: knizna.dielna.oz@icloud.com

Foto: BeHe

Denník N:

Ako vstať a ďalej žiť po smrti manželky? Novinár a manažér Belo Hefler rozpráva o ťažkom hľadaní tejto cesty

Revolucionár Belo Hefler: Bez Prahy by tu žiadna revolúcia asi nebola. Nanajvýš by sa to skončilo podtatranskou perestrojkou

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery

One thought on “„Tieto verše“ – snehové vločky v hustom snežení”

Komentáre sú vypnuté.