Snow Film fest v Rožňave

snow-way-perexV piatok 8. novembra sa od 18-tej hodiny uskutoční v Galérii Baníckeho múzea na Námestí Baníkov v Rožňave podujatie Tierra Snow Film fest.
Filmový festival Tierra SNOW FILM FEST je celovečerné premietanie špičkových filmov, plných extrémneho lyžovania, zimného lezenia, skialpinizmu a ďalších extrémnych zážitkov a športov. V októbri a novembri si môžu diváci v 180 mestách ČR a SR, od Chebu až po Humenné, pozrieť najlepšie zimné filmy uplynulej sezóny domácej i zahraničnej produkcie.
Festival je počtom miest konania najrozšírenejší športový či outdoorový filmový festival v Česku aj na Slovensku. Hlavným organizátorom je OZ Hedvábná stezka.
„Potešil nás veľký záujem zo strany divákov, keď sme pred rokom pripravili filmový festival s podobným tematickým zameraním. Preto sme radi, že môžeme najlepšie filmy uplynulej sezóny ukázať v Rožňave aj teraz,“ uvádza organizátorka premietania Anežka Kleinová.
Hlavný program je zostavený z úspešných filmov, ktoré získali celý rad ocenení na zahraničných filmových festivaloch.
„Aj v tomto ročníku je pre divákov pripravená anketa o najlepší film festivalu spojená s možnosťou získať hodnotné športové ceny. Pre návštevníkov sme pripravili aj výstavu fotografií rožňavčana Štefana Šmelka, ktorá bude sprístupnená v Galérii Baníckeho múzea do konca novembra,“ spresnila ďalej.
Dokument – Program festivalu
Viac o festivale si môžete prečítať na stránke snowfilmfest.sk.
Ilustračné foto: snowfilmfest.sk
Snow way Trailer

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery