Š. Hríb: Odkaz M. Kaščákovi

bez_názvu Aktualizované

Tragédia na festivale Pohoda vyvolala ohromné množstvo reakcií, medzi množstvom z nich sme vybrali predovšetkým video odkaz Štefana Hríba.
Video si môžete prehrať kliknutím sem.
Taktiež sme si všimli rozhovor Sme.sk s kapelou A.M.O., ktorá koncertovala práve v okamihu, keď sa stan zrútil. Čítať viac
Šéf festivalu, Michal Kaščák, poskytol rozhovor denníku Sme. Čítať viac
Na festivale sme mali aj nášho človeka – Matúša Bischofa. Michalovi Kaščákovi a Máriovi Gešvantnerovi odoslal majiteľ portálu email:
Michal, Mário,
zdravím vás a vyjadrujem touto cestou predovšetkým ľútosť nad tragédiou, ku ktorej došlo. Od Matúša, ktorý tam bol od nás, viem, že festival bol perfektne zorganizovaný. V kritickom momente bol našťastie na inom mieste.
V tejto ťažkej situácii nech vás drží Pokora — to jediné si dovoľujem napísať.
Belo Hefler, Inforoznava.sk
 Re: Ďakujeme. Mário Gešvantner, Agentúra Pohoda
O téme sa výdatne aj bloguje, napr. Tomáš Tauber píše aj toto:
„Ja myslím že mu to mnohí závideli, že si môže vyberať kapely ktoré sa mu páčia, voziť ich na svoj festival a ešte ho za to v novinách neprestajne chvália a chodí k Hríbovi ako televízna celebrita. A presne hentí lúzri teraz doňho skáču a strašne presne všetko vedia, čo mal spraviť, kedy mal čo zrušiť. Toto je trochu mimo, ale som si spomenul na taký podarený článok ktorý vyšiel pár dní pred Pohodou na jednom ešte podarenejšom serveri Je to tak, volal sa že Prečo neísť na Pohodu, a tam ten vymletý autor písal niečo o tom že tohtoročný hudobný program je dosť úbohý. Akože môže mať hocikto hocjaký názor, ale zase odtiaľ potiaľ, toto nech si nikto nedovoľuje, na jediný festival v krajine, ktorý má svojskú dramaturgiu a nie je robený len pre prachy a hrá tam aj niekto iný ako tých dookola sa opakujúcich 10 zaručených domácich akože-hviezd, tak zrovna na Pohodu ak niekto hovorí že hudobne nestojí za veľa, tak to potom sorry, to môže byť len zadubenosť alebo zlý úmysel. A presne keď som si spomenul na henten článok ma napadlo, ako je to celé nespravodlivé. Všetky tie debilné Topvar festy a čojaviem jaké debiliny teraz budú vyzerať ako vrchol profesionálne zvládnutej práce, zatiaľ čo Mišo to akože odflákol, robil to na kolene a ani kvalitné stany nevedel zohnať.“
 
Súvisiace články:
Kto zlyhal? Organizátor alebo stan 
Tragický koniec 13-tej Pohody!

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery