RVTV vysielala o deň neskôr

Rožňavská televízia (RVTV), ktorú prevádzkuje mestská spoločnosť Mestské televízne štúdio s. r. o. Rožňava, má stanovenú programovú štruktúru, podľa ktorej vysiela. V utorok 20. 1. 2009 , v čase plánovaného vyielania, sa tak nestalo.
Upozornili nás na to čitatelia našej stránky a všimli sme si aj otázku v tejto veci v Diskusnom fóre oficiálnej  stránky mesta Roznava.sk. Pod značkou „Divák“ tam bola ešte v ten deň napísaná nasledujúca otázka:  
„Chcel by som sa spýtať kompetentných, že dokedy budú tolerovať slečne Beshirovej také hrubé chyby, ktoré sú už od jej nástupu a tiež aj po odchode jedného z jej teraz už bývalého kolegu? Dnes, v utorok 20. 1., malo byť o šietej večer plánované vysielanie a čo bolo? … Že z technických príčin sa dnes nevysiela. To je čo? Kto bude niesť za to zodpovednosť? Čo sú to tie technické príčiny? A aké budú za to sankcie? Som zvedavý, ako budú zvládnuté priame prenosy, ktore sa chystajú.“
V stredu 21. 1. sme zaslali v tejto veci otázku aj my, dosiaľ sme nedostali žiadnu odpoveď. A nevideli sme v tom ani nič mimoriadne, technické problémy sa naozaj môžu vyskytnúť kdekoľvek a komukoľvek. Že neodpovedali ani „divákovi“ a ani na náš email, hoci ide o spoločnosť platenú z daní všetkých občanov mesta, tiež vnímame skôr tak, že v návale pripravovaných priamych prenosov počas Dní mesta 2009 akosi na tie odpovede neostalo času (stav zo štvrtka večera). 
Nakoniec sme sa však predsa len k čomusi dopátrali. Na stránke televízie sa objavilo vysvetlenie, ktoré vám prinášame v plnom znení: 
Ospravedlňujeme sa divákom RVTV, ktorí si nemohli pozrieť Rožňavský magazín v premiére 20. 1. 2009 o 18.00 z technických dôvod, t.j. tesne pred 18.00 zlyhala technika a v rámci našich technických možností to nebolo možné zabezpečiť. Z tohto dôvodu odvysielame Rožňavský magazín v náhradnom termíne v stredu 21.1.2008 o 18.00. Ďakujeme za pochopenie.
 
Ilustračné foto: RVTV.SK

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli