„Ropkova“ dnešná trasa: Bratislava – Rožňava – OKC!

robo-25.jpgBronzový víťaz súťaže Slovensko hľadá Superstar dnes dorazil do Rožňavy. Na neuverenie jeho cesta z autobusu viedla rovno do budovy OKC, kde mal o 16.30 začať svoj koncert. Čakala ho už preplnená divadelná hala.
robos_simko_video_image.jpg

robo-22.jpgZa skandovania divákov vyšli prvé tóny jeho hlasu, ktoré vytvorili úžasnú atmosféru. Odzneli finálové piesne od Gladiátoru, Queenu, Desmodu a samozrejme nechýbala ani skupina Creed.

Malé technické problémy na začiatku a Robova únava sa minimálnym podielom podpísali na celkovom dojme z koncertu. Záver bol totiž strhujúci. Robo svojím výkonom postavil na nohy takmer celé publikum.

robo-28.jpgOčakávané hudobné prídavky síce nezaspieval, spravil však radosť tým, ktorí si prišli po autogram.

robo-20.jpgRobo prezradil, že s celou finálovou desiatkou chystá prekvapenie. Takisto odkázal všetkým, že ho môžu vidieť už na Silvestra na námestí.

robo-27.jpgVystúpi už so svojou doterajšou kapelou Mass Riot, s ktorou si koncert bude určite vychutnávať ešte viac. Na otázku, ako sa cíti po vypadnutí, s úsmevom odpovedal: „Ja som nevypadol, mal som tretie miesto.“

robo-24.jpgOstáva nám už len čakať na sľúbené prekvapenie a ďalšie vydarené koncerty. Stredajší dvojkoncert organizovalo mesto Rožňava, resp. divadlo Actores v spolupráci s internetovými novinami Inforoznava.sk. Moderovala Martina Beshirová z RVTV.

© Inforoznava.sk Laco Majernyik
Foto: Veronika Tomoryová, Jozef Šebalj, Pavol Horváth ml.
Video rozhovor: Jaro Verlík Video: Valér Romok, Peťo Mihalik
Z koncertu pripravujeme video zostrih .-)
robo-2.JPGrobo-4.JPGrobo-14.JPGrobo-1.JPGrobo-5.JPGrobo-7.JPGrobo-9.JPGrobo-8.JPGrobo-11.JPGrobo-13.JPGrobo-16.JPGrobo-17.JPG
robo_simko01.jpgrobo_simko03.jpgrobo_simko04.jpgrobo_simko06.jpgrobo_simko07.jpgrobo_simko09.jpgrobo_simko10.jpgrobo_simko11.jpg

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery