Robo Šimko exkluzívne pre Inforoznava.sk!

robo-simko-2.JPGpozdrav-1.JPGDnes krátko po osemnástej prišiel rovno z vlaku do jedného zo svojich obľúbených podnikov. Presne tak ako sme sa dohodli potom, čo Inforoznava.sk získalo túto exkluzívnu možnosť od produkcie programu Slovensko hľadá Superstar. Robo „ROPKO“ Šimko, rožňavský rocker a finalista tejto populárnej súťaže vo video rozhovore pre vás!

robo-simko-1.JPGV známej rožňavskej kaviarni F 1 sa najprv pohodlne usadil a objednal pivo. S kamošmi Andrejom a Matúšom, ktorí ho na železničnej stanici vyzdvihli, stihol predtým natankovať a kúpiť si horalku. Medzitým mu už začali vyzvánať na mobil kamaráti aj jeho otec.
robo-simko-3.JPGZajtra sa chystá pozrieť do školy medzi spolužiakov zo 4. ročníka tunajšej stavebnej priemyslovky, ale ako s úsmevom vraví, učiť sa tam nebude. Potom chce s vlastnou kapelou MassRiot absolvovať skúšku a venovať sa bude aj svojmu štvornohému miláčikovi.
robo-simko-4.JPGNajviac času samozrejme strávi s rodinou a kamarátmi. Predovšetkým si chce za tých pár hodín v Rožňave odpočinúť od virvaru SHS a tiež mať pokoj od médií. Skladbu na nedeľné vystúpenie od Creed – My Sacrifice, má už nacvičenú a zdá sa, že si verí. V nedeľu čaká aj vaše SMSky .-)
Text a video: Belo Hefler Foto: Belo Hefler, Jozef Šebalj
rs-1.JPGrs-2.JPGrs-5.JPG

Pesničku My Sacrifice (Creed) v origináli si live môžete prehrať tu:

Robo Šimko – I Want It All  (Queen):

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery