Kobezda: Cítil som sa príjemne


Mestské divadlo Actores sa odjakživa prezentuje svojimi predstaveniami. O nadaní jeho hercov nemožno pochybovať.
Na divadelných doskách  nás o tom presviedčajú znova a znova. Jedným z nich je aj herec Róbert Kobezda. Naskytla sa mu však nedávno príležitosť, ktorú nemožno nevyužiť.
Televízia Markíza mu ponúkla možnosť zahrať si v jednej z epizód seriálu Ordinácia v ružovej záhrade. Táto „náklonnosť“ komerčnej televízie bola opätovaná. A výsledok? Robo Kobezda si odohral svoju postavu v štvrtkovej (12. 2. ) časti seriálu, ktorý pokračuje ďalej po kratšej prestávke.
Prezradíme niečo bližšie o jeho postave. Je ňou pán Krempaský, muž ženy – pacientky, ktorej osud bol tragický. Zomrela pri pôrode kvôli chybe doktora Gregora.
Keď sme sa spýtali Roba Kobezdu na to, čo si z tohto nakrúcania odniesol, odpovedal: „Ja vlastne ani netuším, ako som sa tam dostal. Nebol som na konkurze. Jednoducho mi zavolali. Tím, s ktorým sme nakrúcali, bol fajn. Stretol som sa s Tomášom Maštalírom, ktorý je veľmi milý človek. Cítil som sa tam príjemne.“
Tu však nejde len o zviditeľnenie jednej osoby. Ide o to, aké malé-veľké osobnosti máme v našom meste. A o to, že naše Mestské divadlo Actores si môžeme vážiť, pretože dôkazy o jeho kvalite nemožno ignorovať.
Foto: Archív Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery