Podujatia chystané na koniec roka

V tomto príspevku chceme informovať o chystaných podujatiach v Rožňave a v okrese na konci roka, najmä počas silvestrovskej noci. Ak chcete, aby sme doplnili aj vašu akciu, napíšte nám o nej na redakčný email redakcia@inforoznava.sk
Mesto Rožňava už tradične chystá na Námestí baníkov polnočný ohňostroj, ktorému bude predchádzať (23:30 h.) projekcia videofilmu – zostrihu udalostí roka z produkcie mestskej televízie RVTV. O polnoci zaznie prípitok primátora a štátna hymna, po nej vypália ohňostroj. Žiadny ďalší program nie je na rozdiel od doterajších silvestrovských osláv avizovaný.
Rozlúčka so starým rokom sa uskutoční aj v koncertnej sieni jaskyne Baradla, kde je na piatok 30. decembra pripravený operetno- muzikálový galavečer so začiatkom o 16tej hodine. Vstupenky a bližšie informácie získate v Turisticko informačnom centre Rožňava (Námestie baníkov 32), tel.: 058/7328101, email tic.roznava@stonline.sk. Samotný program si môžete pozrieť kliknutím sem.
Rožňavský Colors Club chystá silvestrovskú zábavu, začína o 21vej hodine, o zábavu a skvelú hudbu sa postará DJ Pedro. Rezervácie si môžete dohodnúť emailom na colorscluber@gmail.com, alebo telefonicky na čísle 0915 106 630. Už vo štvrtok 29. decembra od 20tej hodiny tam chystajú párty Extasy Night s DJ hviezdou večera Bárány Attila. 
Ak viete o ďalších podujatiach, napíšte nám na redakcia@inforoznava.sk
Foto: Archív InfoRoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Slovensko potrebuje parlament regiónov