Poďakovanie

Dovoľujem si touto cestou poďakovať za seba, mamku Irenu, dcéru Alenu s manželom a celú smútiacu rodinu, za početné prejavy sústrasti s náhlym úmrtím mojej milovanej Alenky (*25. 9. 1961 +14. 2. 2016).
Uloženie urny sa uskutoční v piatok 4. marca o 14.30 hodine v novom urnovom háji rožňavského cintorína. Od 15-tej hodiny sa bude následne konať v kostole sv. Anny (Františkánov) na Námestí baníkov zádušná svätá omša.
Obrady bude vysluhovať, tak ako to bolo aj v prípade samotného pohrebu, prof. Jozef Leščinský, náš dlhoročný rodinný priateľ.
Smútok a prázdno ovládli moju dušu, sú neopísateľným bremenom, ktoré prežívam len s podporou najbližších a priateľov.
Ako mi napísal prof. Štefan Durdík, prednosta Kliniky onkologickej chirurgie v Onkologickom ústave sv. Alžbety v Bratislave, Alenka bola a zostane aj v jeho srdci vzácnym hrdinským človekom a verí, že je teraz medzi anjelmi.
Odišla úžasná osoba, bude na Zemi chýbať, kondolovala taktiež onkologička Bibiana Vertáková Krakovská, ktorá sa o Alenku od začiatku decembra v Bratislave starala.
Všetkým vám zo srdca ďakujem.
IMGP6055aNikdy ju neprestanem ľúbiť, môj ďalší život musí byť svedectvom dobra, ktoré vyžarovala zo svojej nekonečne dobrotivej duše. Láska, aká bola po celý čas medzi nami, bola zmyslom jej bytia na Zemi.
Nepredstaviteľne ma to bolí, som hrdo vďačný za všetko, čím ma obdarila, okrášlila môj život počas 20-tich spoločných rokov. Bola stelesnením čistej lásky a navždy to už tak ostane.
A ja sa nikdy nezmierim s tým, že ju už tak skoro nemám po svojom boku a neviem, ako rýchlo sa dá ďalej životom kráčať za ňou.
No tú skromnú a pokornú cestičku lásky, na ktorú svietili jej život milujúce očká, sa budem snažiť nájsť každý ďalší deň.
Belo HEFLER
Skladba Angels Calling Me, ktorá zaznela v úvode pohrebného obradu 16. februára 2016

Belo Hefler

O autorovi Belo Hefler

Vyštudoval politológiu na FiF UK v Bratislave, publikoval napr. v Rádiu Slobodná Európa, v týždenníkoch Domino Efekt, Fakty, Reflex (CZ) a v denníku SME, kde zastával post zást. obchodného riaditeľa. E-mail: behe@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od Belo Hefler →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery