Poďakovanie Roba Šimka

pozdrav-1.JPGVčerajší koncert Roba Šimka mal nesporne úspech a to napriek tomu, že situácia pred pôvodne plánovaným koncertom sa menila z hodiny na hodinu.
TV Markíza totiž plánovala dokrútky oboch finalistov, ktorí postúpia do absolútneho finále SHS 3. Robo síce skončil ako najúspešnejší spevák súťaže, dve dievčatá ho však predbehli a tak TV Markíza od dokrútok s ním pochopiteľne upustila.
Keď sme deň pred koncertom opätovne kontaktovali šéfdramaturgičku programu SHS 3 Gabiku Drobovú, povedala nám, že o konaní koncertu musí rozhodnúť Robo sám, keďže produkcia programu ho vzhľadom k pondelkovému rozhodnutiu divákov už neplánuje.
Obrátili sme sa na šéfa odboru kultúry mesta Rožňava Štefana Geržu a ten nám potvrdil, že koncert je pripravený, hoci v tom čase sme už mali od Roba informáciu, že sa do Rožňavy nechystá.
Skontaktovali sme ich a výsledkom bolo, že vo večerných hodinách sme už mohli priniesť správu o tom, že koncert predsa len bude. Inforoznava.sk sa podieľalo na jeho uskutočnení a propagácii, čo nakoniec Robo ocenil aj vo svojom aktuálnom poďakovaní.
„Chcem sa touto cestou poďakovať organizátorom koncertu, mestu Rožňava, divadlu Actores, RVTV a za spoluprácu a mediálnu podporu internetovým novinám Inforoznava.sk.“
ROBO ŠIMKO
Robovi a jeho kapele MassRiot držíme palce. Najbližšie ich už spoločne a naživo uvidíme na Námestí baníkov počas silvestrovských osláv, keď vystúpia pred polnočným koncertom Katky Knechtovej a jej Pehy.
Zostrih stredajšieho halfplayback vystúpenia prinesieme v sobotu večer, zatiaľ si pozrite upútavku – klikni na baner v ľavom stĺpci.
© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli