Počas veľkonočných sviatkov môžete s deťmi navštíviť kaštieľ aj CVČ

Centrum voľného času v Rožňave zabezpečí „rodičovský servis“ 2. a 7. apríla. Inými slovami, počas veľkonočných prázdnin sa animátori v CVČ postarajú o vaše deti, pokiaľ budete v práci. Pre deti je pripravený pútavý program už od 7-mej do 16-tej hodiny.
Deti sa môžu tešiť na obľúbené tvorivé dielne, maľovanie na tvár, spoločenské hry, rôzne súťaže či stolný futbal. Poplatok, respektíve akési vstupné je 3,5 eur.
Ak sa bojíte kupačov a šibačov, choďte sa schovať do kaštieľa v Betliari, kde je taktiež pripravený zaujímavý program. V Andrássyovskom kaštieli v Betliari ste vítaní počas celých sviatkov, pričom otvorené je od 3. do 6. apríla.
Pre najmenších návštevníkov sú na prehliadkovej trase pripravené malé sladké prekvapenia. Na Veľkonočný pondelok je navyše pripravená výstava zvierat.
O podujatiach v Rožňave a v okolí pravidelne informujeme v rubrike Kalendár podujatí, ktorý nájdete na úvodnej stránke v pravom stĺpci.
Problémom môže byť však počasie, ktoré snežením aktuálne pripomína skôr predvianočnú atmosféru. Aktuálnu predpoveď pre Rožňavu a okolie nájdete na stránke SHMÚ.
Námestie baníkov v Rožňave môžete sledovať prostredníctvom našej web kamery.
Ilustračné foto: Pixabay.com

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery