Oslavy pri jaskyni Domica

Tohtoročný máj v Domica Resorte bol venovaný mamičkám, deťom ale aj zaľúbeným.
K sviatku Dňa matiek 10. mája tam vyhlasovali súťaže v dvoch kategóriách: súťaž o najlepšiu mamičku a súťaž o najlepší koláč v okolí. Naopak, 30. mája v Domica Resorte oslávili Medzinárodný deň detí bohatým programom.  
Účastníci osláv mohli vidieť vystúpenie mažoretiek z Dlhej Vsi, animačné aktivity v rozprávkovom parku s animátormi pre deti aj pre dospelých a k tomu vhjrávala pred hlavnou budovou Domica Resortu celý deň hudba.
Tanečná skupina z Tornale pripravila vystúpenie, spojené s krátkym kurzom tanca. Prechádzka po náučnom chodníku s animátorom
Súčasťou podujatia bol aj malý remeselnícky trh -čipkár, pernikár, drotár a ukážky remesiel spojené s predajom. Po celý deň sa na terase pre labužníkov konala Grill party.
Pre všetkých účastníkov osláv bol Rozprávkový park sprístupnený s 50% zľavou pre deti a rovnako boli zľavnené pre deti aj vstupenky do Wellness centra. Celkom zadarmo bola v tento deň aj preprava vláčikom.
Portál Inforoznava.sk informovala o podujatiach Aranka Veresová, Marketing & Sales Manager spoločnsoti Domica Resort, ktorá nám poslala aj fotografie.

 
 

 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery