Opel Vivaro: Riešenie pre váš biznis

Na prvý pohľad vyzerá ako „malá“ dodávka, ale v skutočnosti je nový Opel Vivaro šikovným úžitkovým automobilom. K dispozícii je v troch verziách, ako Van, dvojkabína Crew Van so šiestimi sedadlami, či kombi, ktoré má sedadiel až deväť.

Vynikajúci štýl

Predná časť Vivara dokazuje, že aj dodávka môže vyzerať atraktívne. Nesie sa v štýle Opel s masívnou prednou mriežkou chladiča. Vyššie umiestnené reflektory s čírou optikou sú nad masívnym predným nárazníkom v prípade drobných kolízií dobre chránené pred poškodením.
_MG_6769
Výrazne sklonená kapota plynulo prechádza do čelného skla a spolu vytvárajú dobrú aerodynamiku vozidla. Vpredu je strecha mierne vyvýšená, takže v kabíne je dostatočný priestor nad hlavami. Pochváliť musíme veľké vonkajšie zrkadlá. Menšie prídavné pod nimi zlepšujú kontrolu smerovania zadných kolies, napríklad pri parkovaní k nakladacej rampe.

Priestor na tri palety a 1,2 tony

Rozmerné bočné dvere umožňujú jednoduché nakladanie europaliet a zadné dvere sa voliteľne dajú otvoriť až do uhla 250 stupňov a poskytnú tak jednoduchý prístup pri nakladaní.
_MG_6794
Nákladový priestor v interiéri je dokonale prispôsobený pre jednoduché nakladanie a prepravu až troch europaliet. Dve rôzne verzie dĺžky a výšky na skriňovom vozidle Van vám dodajú objem nákladového priestoru od 5,2 do 8,6 metrov kubických. Dĺžka nákladného priestoru je 2537 mm, v kratšej verzii a 2937 v dlhšej verzii.
_MG_6795
Pomocou systému FlexCargo, ktorý zahŕňa výklopnú časť pod sedadlom spolujazdca, je možné v kratšej verzii prepraviť náklad o dĺžke 3750 mm a v dlhšej verzii 4150 mm.

Solídny výkon

Nový Opel Vivaro prináša novú škálu naftových turbomotorov s rozvodom common rail. Už od objemu 1,6 litra dosahujú výkon 66 kW (90k) až 103 kW (140 k) s výborným krútiacim momentom, takže dosiahnete hospodárnu spotrebu a nízke emisie.

Jazda po bežných cestách je plynulá, dieselový motor poskytuje solídne zrýchlenie, takže s ním môžete počítať aj pri bezproblémovom predchádzaní. Brzdová sústava účinkuje razantne. V zákrute si Vivaro dobre drží stopu.

Kancelária na cestách

Nový Opel Vivaro prináša posádke úplne novú úroveň praktickosti, pohodlia a úložného priestoru. Prostredie vodiča a jeho jazdné pohodlie priaznivo ovplyvňuje vysoko umiestnená radiaca páka na prístrojovej doske, nový polohovateľný volant s diaľkovým ovládaním informačno-zábavných systémov, či sedadlo nastaviteľné šiestimi smermi s lakťovou opierkou.
_MG_6805
Vybrať si môžete z celého radu pokročilých informačno-zábavných systémov, ktoré ponúknu prehrávanie hudby cez Bluetooth a hands-free telefonovanie, či GPS navigáciu na veľkom displeji. USB porty na palubnej doske a externé USB umožňujú prepojenie s mobilnými zariadeniami.
Pochváliť musíme aj objemné úložné priestory v kabíne. Optimálne umiestnené držiaky na poháre a celkový úložný objem na prístrojovej doske viac než 24 litrov, v kombinácii s 54 litrami pod voliteľným sedadlom spolujazdca, zaručujú, že na všetko, čo pri práci potrebujete, sa nájde miesto.

Vyzdvihnúť môžeme aj ďalšie vychytávky, ako napríklad vyberateľnú dosku na dokumenty či ďalšie prvky „kancelárie na kolesách“, medzi ktoré patrí multifunkčné sedadlo so sklápacou stredovou sekciou, ktorá odhalí vyberateľnú dosku na dokumenty a úložnú priehradku vhodnú na tablet či laptop. Samozrejmosťou je napájacia stanica smartfónu alebo tabletu v hornej časti prístrojovej dosky.
Súvisiace články: Insignia Country Tourer zdolá aj ľahký terén

Funkčný a elegantný

Nový Opel Vivaro má vynikajúci štýl. Púta pozornosť s imidžom zameraným na elegantnú funkčnosť. Spoľahlivosť má nový Opel Vivaro zabudovanú už v samotnej DNA vozidla a jeho robustnosť sa navonok prejavuje v širokej stabilnej konštrukcii. Je ideálny na podnikanie a prácu i zároveň dobrou vizitkou na cestách.
_MG_6827
Kontakt na predajcu: Attila Ondrej Autocentrum, Gemerská 563, Brzotín časť Bak 048 01 Rožňava, Call centrum 0905 555 777, email centrum@infoauto.sk
Martin Kuchár
Foto & Video infoRoznava.sk / M. Kuchár, M. Nezbeda, Š. Barczi
*******************************************

PR článok je komerčnou službou. Svoje objednávky posielajte na adresu reklama@inforoznava.sk 
- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

Zaradené pod:
× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery