Obchodné centrum Kocka otvoria v decembri

Obchodné centrum Kocka v Rožňave bude v rekonštruovanom objekte na Šafárikovej ulici pri vstupe do historického centra mesta.
Ako uvádza spoločnosť M – Market Reality z Lučenca, ide o dvojpodlažnú budovu so suterénom, v ktorej budú obchodné priestory na prenájom.
Stavba s investíciou 1 400 000 eur má byť podľa Gabriely Tóthovej dokončená v októbri. Otvorená pre verejnosť bude v decembri. V Kocke bude lekáreň, banka, kvetinárstvo, predajňa textilu a obuvi, autoškola, záložňa a bar.
Rekonštrukcia existujúceho objektu zabezpečí užívanie stavby vo vyššom štandarde. Pôvodné hmotové členenie objektu sa rekonštukciou nebude vo výraznej miere meniť. Fasáda objektu bude ale nová a to v rovnakom dizajne ako ostatné, už realizované obchodné centrá Kocka v ďalších slovenských mestách.
„Parkovanie bude zabezpečené na pôvodnom parkovisku, prináležiacom k stavbe v počte cca 25 státí,“ spresnila pre infoRoznava.sk na záver Tóthová.
Nové obchodné centrum bude cez pracovný týždeň otvorené od 6-tej do 20-tej hodiny, v sobotu do 15-tej a v nedeľu od 8 do 12-tej hodiny.
Vizualizácia: M – Market Reality

Staňte sa našimi fanúšikmi na sociálnej sieti Facebook a pozvite aj svojich FB priateľov – kliknite sem
- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli