Aktual.: Naozaj vám nevadí?

S blížiacim sa 19. výročím Nežnej revolúcie sa u nás aktivizuje občianske dianie. Na pondelok 17. novembra zvolávajú občianske iniciatívy od 17-tej hodiny zhromaždenie na bratislavskom Námestí SNP. Ako každý rok, aj v Rožňave si pri soche Františky zapálime v tom čase sviečky. A ekonóm Richard Sulík práve zakladá novú stranu…
Na Námestie SNP pozýva na svojom blogu na Sme.sk Martin Dinuš – čítať viac.  Rovnako svoj blog na Sme.sk využil na oznam o zakladaní novej politickej strany známy ekonóm Richard Sulík – čítať viac.
V Rožňave privítame v utorok 11. 11. 2008 (zasadačka MsÚ od 16.30 h.) suitu SDKÚ-DS, v ktorej popri expremiérovi Mikulášovi Dzurindovi, Milanovi Hortovi a Viliamovi Novotnom zavíta k nám aj prezidentská kandidátka Iveta Radičová.
Tú podporuje aj skupina mladých ľudí na čele so spisovateľom Michalom Hvoreckým na portáli Mojaprezidentka.sk – písali sme o tom tu.
V nedeľu 16. novembra o 19-tej sa bude konať v rožňavskom OKC program „O Zamatovej s Janom KRYLOM“ – podrobnosti si môžete prečítať tu.
V pondelok sa v Bratislave uskutoční aj ďalšie podujatie – pred Úradom vlády v Bratislave inštalujú pri príležitosti 19. výročia Novembra ’89 Pamätník neznámeho idiota. Informuje o tom stránka 17november.sk a Sme.sk – čítať viac.
 

 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery