Nasťahoval sa im do bytovky

Ilustračné fotoNa správcu bytového domu čakalo v spoločných priestoroch pri kontrole ventilov nepríjemné prekvapenie. V “kočikárni” našiel bezdomovca, ktorý si tam doniesol matrac i prikrývku.
V spoločných priestoroch bytového domu na Okružnej ulici v Rožňave sa zabýval bezdomovec, mladý Róm. Pri kontrole ventilov na radiátorových potrubiach ho v „kočikární“ našiel správca bytovky.
Do miestnosti, kde nocoval si doniesol matrac a prikrývku. Potrebu vykonával za výťahovou šachtou. „Vo vchode bol neznesiteľný zápach,“ hovorí obyvateľka domu.
Privolanej policajnej hliadke bol mladý muž dobre známy. Podľa jedného zo zasahujúcich policajtov ide o známu firmu. Obyvatelia bytového domu zalarmovali všetkých susedov.
Pri ďalšom vyšetrovaní sa zistilo, že mladík vykradol tri pivnice. „Chcel som napísať oznam, že ďakujem susedovi, ktorý mi pomohol zjesť klobásy,“ úsmevne poznamenal jeden z poškodených.
Páchateľ vylomil zámky na pivniciach, okrem klobás však nič nezmizlo. Mal pritom možnosť ukradnúť bicykle, lyže, či niekoľkolitrový demižón vína. Mladíka privolaná policajná hliadka prinútila poupratovať exkrementy, ktoré tam po sebe zanechal a predviedla ho na policajnú stanicu.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli