Nahral vlastný album, teraz s ním súťaží

V súťaži kapiel Dobré zo Slovenska je aj Rožňavčan Stevie Heart, vlastným menom Štefan Emödi. V januári 2013 sme informovali o jeho debutovej skladbe Walking down the streets again. Dnes má pred sebou vydanie debutového albumu.
S názvom Simple Life uzrie svetlo sveta vo štvrtok 7. mája. Dostupný bude prostredníctvom internetových obchodov, kde si budete môcť objednať aj CD, vydané o niečo neskôr. Sám si zložil hudbu aj texty, nahral elektrické piano a naspieval pesničky. Bicie nahral Jakub Vondra a basovú gitaru Patrik Gömöri.
Do súťaže sa talentovaný multi hudobník prihlásil v marci. Celkom sa je zúčastňuje 36 kapiel z celého Slovenska. Hlasovanie prebieha na stránke súťaže do 8. mája. Prví 10-ti budú súťažiť ďalej s pesničkou na text slovenského textára. Vyhlásenie súťaže sa udeje koncom júna v Aqua City Poprad.
„Som samouk, hrám na klavír, gitaru, trochu bicie a spievam, skladám si texty a hudbu. Aktívne som sa k hudbe dostal v 14-tich rokoch, kedy ma bratranec naučil na gitare zahrať emol,“ predstavuje sa na stránke súťaže 24-ročný Rožňavčan.
Autorská súťaž je určená pre interpretov a kapely, ktoré chcú nahrať vlastné pesničky a vydať album. Vďaka tejto súťaži môžu nahrať album s desiatimi skladbami v profesionálnom štúdiu Umpax. Ďalšími cenami sú natáčanie videoklipu a víkendový pobyt pre celú kapelu v Aqua City Poprad.
Hlasovanie:  Stevie Heart / Simple Life
Foto: Archív Stevie Heart
- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery