Na Juhu sa stavia, blato znepríjemňuje život

blato-2.jpgUž sme vás informovali o výstavbe obchodného centra, v rámci ktorého bude pri vstupe na sídlisko Juh objekt v tvare „L“. V ňom sú plánované štyri supermarkety s rôznym zameraním, vedľa má stať ešte autosalón a supermarket Billa.
Zemné práce začali len nedávno, no vyvovali značnú nevôľu tam bývajúcich ľudí. V blate sa dalo doslova takmer utopiť. Jeden z ohlasov našich čitateľov vám prinášame aj s fotkami:

blato-7.jpgVýstavba na sídlisku Juh je zvláštna. Taký neporiadok sa nenarobí ani pri výstavbe diaľnice. Občania sa nevedeli dostať domov a problém bol dostať sa cez to blato aj autom.
O umývaní auta nemohla byť ani reč, veď stačilo raz prejsť po ulici a auto bolo opäť špinavé. O topánkach a zablatených nohaviciach ani nehovorím. Pripomína to výstavbu sídliska Juh, keď sme chodili do práce s igelitovými sáčkami na nohách.
blato-1.jpgUž sa bojím odmäku a opätovného pokračovania výstavby. Firma musí denne a priebežne čistiť verejnú komunikáciu a nielen nahrubo večer zhrnúť nabok blato! Mesto tu malo už dávno vyrubiť mastnú pokutu…
Text a foto: Ing. Milan Smida

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery