Dodávky tepla na Juhu obnovili

Na rožňavskom sídlisku Juh došlo k obmedzeniu dodávky tepla a teplej úžitkovej vody pre zákazníkov TEKO-R, spol. s r.o.
Ako nás informovala Tatiana Bírošová s manažmentu STEFE SK, a. s. (vlastník TEKO-Ru), zamestnanci spoločnosti v spolupráci s externými firmami v súčasnosti intenzívne pracujú na urýchlenom odstránení poruchy.
„Vzhľadom na extrémne nízke vonkajšie teploty tieto práce prebiehajú nepretržite, 24 hodín denne. Zákazníkom TEKOR-u sa ospravedlňujeme, ale dodávky tepla a teplej úžitkovej vody pre túto časť mesta môžeme obnoviť v plnom rozsahu až po identifikovaní a odstránení technickej poruchy. Robíme všetko preto, aby sa tak stalo v čo najkratšom čase. O ďalšom vývoji budeme verejnosť informovať aj na webstránke spoločnosti,“ povedali konatelia TEKO-R, spol. s r. o .
Aktualizované 1. 2., 23:05 h.:
Dodávky tepla a teplej vody boli na sídlisku Juh po intenzívnych prácach obnovené 1. februára o 22.00 hod. Dôvodom bol technický problém, ktorý bol odstránený.
„Naša spoločnosť urobí všetko preto, aby sa takáto situácia neopakovala. Ďakujeme Vám za pochopenie a trpezlivosť,“ uviedli Ivana Kesziová a Marian Meško, konatelia spoločnosti TEKO-R, spol. s r.o.
Ilustračné foto: Archív infoRoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery