Meduška má rok, gratulujeme

Meduška v piatok oslavuje svoje prvé narodeniny. Rodičov s detičkami pozýva zabaviť sa na ihrisko vedľa Podnikateľského inkubátora.
Materské centrum Meduška za rok svojej existencie pracovalo intenzívne – jeho pravidelní i menej častí návštevníci absolvovali prednášky. S logopedičkou PhDr Denisou Bödökovou o vývoji reči u detí a so psychologičkou Mgr. Renátou Debnárikovou o „čarovnom“ období detí vo veku do troch rokov.
Dvakrát vychutnali nátierkový deň, vyskúšali si maľovanie na tvár, vysypávanie obrázkov farebnými kamienkami a pieskom, maľovanie na točiacom kruhu, striekanie farbou na plachtu, skákanie na trampolíne… Nuž a čerstvý vzduch si užívali na výletoch do parku v Betliari, Lúčky, Domice a Aggteleku.
Ako nám prezradili v centre, Meduška je plná plánov do budúcnosti, chce deťom a ich mamičkám ukázať ešte veľa krásnych miest, množstvo príjemných a tvorivých činností, ale najmä chce, aby sa u nej všetci cítili ako doma.
V piatkovom programe si každý nájde to svoje. Mamičky by nemali zabudnúť priniesť svoj výtvor, na ktorý sú hrdé – môže to byť čokoľvek, čo vytvorili rukami i svojou fantáziou. Môžu dokonca vyhrať veľmi príjemné ceny.
Foto: Materské centrum Meduška
 
 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery