Máme za sebou Cyklokros 2008

V sobotu 27. septembra t.r. sa na sídlisku Juh uskutočnil tretí ročník pretekov na horských bicykloch s názvom Cyklokros 2008.
Organizovala ho Domka – Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Rožňava spolu so Saleziánmi don Bosca a Mestom Rožňava. Do troch kategórií sa prihlásilo 48 pretekárov od 9 do 16 rokov. V najmladšej kategórii zvíťazil Florián Mezei, druhý bol Adrián Krak a tretí Zoltán Kovács, v strednej vyhral Zoltán Vanyo, druhý bol Kevin Szegedi, tretí Štefan Kišš a medzi najstaršími obhájil vlaňajšie prvenstvo Lukáš Koska, druhé miesto obsadil Atilla Görgey a na treťom sa umiestnil Patrik Velďák.
Úplná výsledková listina je k dispozícii v našom stredisku na Nám. baníkov 30 a na www.roznava.domka.sk.
Okrem trate pre cyklistov sme pripravili aj niekoľko súťaží, do ktorých sa mohli zapojiť aj ostatní prítomní, spolu asi 150 detí, mládežníkov a rodičov. Losovala aj tombola, v ktorej bol hlavnou cenou nový horský bicykel.
Toto všetko sa mohlo uskutočniť aj vďaka veľkodušnosti našich sponzorov. Okrem primátora mesta Rožňava Vladislava Laciaka, Cyklokros 2008 podporili: