Kradli v Betliari aj vo Vlachove

policajny_zbor_sr_logo_medium.gifDoposiaľ neznámy páchateľ včera medzi 14.00 a 14.40 hod. na parkovisku pred reštauráciou v obci Betliar v okr. Rožňava poškodil zámok na batožinovom priestore vozidla zn. Audi A6, ktorý otvoril a  prehľadal.

Následne poškodil zámok na dverách vodiča, cez ktoré vnikol do vozidla a z neho odcudzil čiernu tašku s písomnosťami, živnostenským listom a pečiatkou. Majiteľovi z obce Slavošovce spôsobil celkovú škodu 22.600,- Sk.
V noci z 25.11. na 26.11.2007 neznámy páchateľ cez nezaistené okno vnikol do pohostinstva v obci Vlachovo (okr. Rožňava), odkiaľ odcudzil alkoholické nápoje, cigarety, tržbu v sume 4.560,- Sk a 7.000,- Sk v minciach ako refil pre výherný hrací automat. Majiteľke z Rožňavy vznikla škoda 16.000,-Sk.
Páchateľ následne vypáčil výherný hrací automat patriaci firme z Dunajskej Stredy, z ktorého odcudzil finančnú hotovosť cca 18.000,- Sk. Z vedľajšej miestnosti pohostinstva odtrhol drôtené pletivo zabezpečujúce miestnosť diskdžokeja, z ktorej odcudzil mixážny pult, slúchadlá a 20 ks CD nosičov (celková hodnota cca 25.000,-Sk) ku škode 20-ročného Mareka z Vlachova.
Informácie nám poskytla hovorkyňa KR PZ SR v Košiciach Jana Demjanovičová.
© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli