Krádeže a falošná bankovka


Doposiaľ neznámy páchateľ v noci z utorka na stredu rozbil sklenenú výplň okna skladu na Šafárikovej ulici v Rožňave, vnikol dnu, kde rozbil bukasový strop a vošiel do predajne veľkoplošných materiálov.
Tu odcudzil zásuvku, v ktorej sa nachádzali mince v hodnote asi 300,-€. Pri vlámaní poškodil aj tovar (10 drezov). Majiteľovi spôsobil celkovú škodu 1.450,-€.

Vykradol stávkovú kanceláriu
Na Šafárikovej ulici v Rožňave sa neznámy páchateľ v tej istej dobe vlámal aj do pobočky stávkovej kancelárie. V zadnej časti budovy bývalej zdravotnej školy najprv vylomil vchodové dvere, zlomil vložku zámku na dverách do pobočky a z nej odcudzil plechovú ohňovzdornú skriňu, v ktorej sa nachádzala finančná hotovosť 1.109,-€, účtovné doklady a pečiatka firmy. Odcudzením finančnej hotovosti a poškodením zariadenia vznikla bratislavskej s.r.o. škoda 1.275,-€.

Falošná bankovka v Hrhove
Na pošte v obci Hrhov v okr. Rožňava včera dopoludnia predložila pracovníčka predajne z tej istej obce spolu s iným bankovkami aj bankovku nominálnej hodnoty 10,- €, ktorá vykazovala znaky falzifikátu. Bankovka bola zaistená a bude zaslaná NBS Bratislava.
Ilustračné foto: INFOROZNAVA.SK

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery