Je to veľká reality show

V nedeľu večer sa dozvieme meno víťaza súťaže Česko Slovenská superStar. O prvý postfederálny titul bojujú Košičan Miro Šmajda a Ostravák Martin Chodúr. Pred dvoma rokmi sa do slovenského finále prebojoval aj Rožňavčan Robo Šimko,
„Stane sa prvou Česko Slovenskou SuperStar český Tom Jones, nemotorný medveď so zlatom v hrdle Martin Chodúr (20)?“, pýta sa portál Čas.sk. 
České stávkové kancelárie bez váhania odpovedajú: Áno! a na ostravského „Zlatého medveďa“ nasadili pred nedeľným finále podstatne nižší kurz ako na jeho súpera, zlatovlasého rockového krásavca Mira Šmajdu z Košíc“, uvádza Čas.sk.
„Vždy som si myslel, že priame prenosy sú robené ako koncert pre ľudí, ktorí tam prídu. A pritom oni sú vlastne len akýsi komparz a všetko je robené predovšetkým pre televíznych divákov. Je to veľká reality show“, uviedol pre Čas.sk favorizovaný Martin Chodúr.
Miro Šmajda, ktorého čaká veľké finále Česko Slovenskej SuperStar, by bol rád, keby bolo po všetkom. Nemá totiž čas na to, aby si doprial svoje obľúbené pivo, uvádza portál Čas.sk. „Týždeň býva krátky. Máme málo času na prípravu na nedeľu, takže tomu sa venujem v prvom rade,“ dodal Šmajda.
Ilustračné foto: Superstar.sk / Martin Chodúr a Miro Šmajda na oxygenoterapii.
Súvisiace články: SuperStárista Martin Chodúr: Neohrabaný Tom Jones

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery