Je poriadok v meste?

Mestské zastupiteľstvo má svoje komisie, v ktorých okrem poslancov sedia aj občania. Jedna z nich sa venuje ochrane verejného poriadku.
Práve komisie zastupiteľstva sú priestorom, kde by mal byť dostatočný priestor na diskusie. Z tých môžu vzniknúť odporúčania, posúvané do zastupiteľstva. Tak by to malo fungovať.
Ak je v meste problém s poriadkom, čistotou a bezpečnosťou, práve príslušná komisia je na to, aby túto vec diagnostikovala a zvažovala možné riešenia.
Preplnené kontajnery, špinavé trávniky, chodníky aj cesty a nielen nočné hulákanie opilcov – to sú len niektoré momenty Rožňavy týchto dní.
Máte vlastné poznatky a skúsenosti, dokonca aj fotografie? Ak áno, napíšte nám na email, alebo do odkazovača – kontakty nájdete tu.
Predstavujeme vám prvú z komisií zastupiteľstva – tu sú tí, ktorí sú za súčasný stav v danej oblasti zodpovední z pozície volených zástupcov občanov mesta :

Komisia ochrany verejného poriadku
Predseda : Peter Džačár / poslanec
Podpredseda : Peter Soldos / poslanec
Členovia :
Mgr. Alexander Turek / poslanec
Mgr. Dionýz Kemény / poslanec
Ján Bacso
Ing. Stanislav Blahús
Ing. Ján Lach
Témy sa týka aj aktuálna anketová otázka: Rieši mesto problémy s neprispôsobivými skupinami obyvateľstva dostatočne? Odpovedať môžete v ankete na stránke v pravo.

Súvisiace články:

Belo Hefler / Kašlú na to?
Kupujúcich obťažujú žobráci a neposlušné deti
Kto je kto v zastupiteľstve

 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli