Hlas pre oázu oddychu

19_1790_1364287975Mesto Rožňava sa zapojilo do spoločného partnerského programu spoločností SPP, nadácie Ekofondu a nadácie SPP s názvom SPPoločne. Projekt bol úspešný a obstál v konkurencii 700 prihlásených projektov.
Od 30. mája 2013 je spustené verejné on-line hlasovanie o najprínosnejší projekt pre daný región. Až 240 projektov z celého Slovenska dostane šancu uchádzať sa o podporu verejnosti v druhej fáze programu, kde hlasuje samotná verejnosť.
„Prosíme preto občanov mesta o pomoc pri hlasovaní za mesto Rožňava v projekte Zlepšime SPPoločne Slovensko – Oáza oddychu DRUŽBA, v ktorom žiadame 8 tisíc Eur na vybudovanie nového detského ihriska na sídlisku Družba,“ uviedla Monika Gecelovská z odboru školstva, kultúry, mládeže, športu a ZPOZ.
Hlasovať môžete prostredníctvom bezplatnej SMS s overovacím kódom. Všetky inštrukcie nájdete po kliknutí sem. Sami môžete rozhodnúť svojím 1 hlasom alebo 3 hlasmi, ktorý projekt získa finančný príspevok na svoju realizáciu.
Šancu uspieť má minimálne 12 projektov v každom z 3 regiónov Slovenska (západ, stred a východ) s najvyšším počtom pridelených hlasov – 6 projektov v kategórii SPPoločne pre ľudí a 6 projektov v kategórii SPPoločne pre domovinu, t. j. spolu najmenej 36 projektov.
Pre zákazníkov SPP pripravilo tiež súťaž „Zlepšime SPPoločne Slovensko“ o 8 pobytových poukazov. Vyhrať môžete 3-dňový wellness pobyt pre 2 osoby v kaštieli Grand Castle v Liptovskom Hrádku. Po zaregistrovaní do nového zákazníckeho on-line portálu Moje SPP prostredníctvom www.sppoločne.sk ste automaticky zaradený do tejto súťaže.
„Nenechajme si ujsť túto jedinečnú príležitosť a snažme sa všetci SPPoločne zlepšiť Rožňavu a podporiť svojím hlasom projekt, ktorý vylepší miesto kde žijeme,“ dodala.
Foto: Mesto Rožňava

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli