Graffity Jam už zajtra!

V sobotu, 27. septembra od 10:00 pri autobusovej stanici, sa to bude hemžiť ľuďmi, najmä tými, ktorým niečo hovorí hip-hop a graffity. Rožňavská hip-hopová komunita a občianske združenie SOIREE pripravuje už druhý ročník Graffity Jam-u.
Mesto Rožňava túto akciu podporilo, čo je znamením, že sa tu nájde miesto aj pre nadaných študentov a poskytlo možnosť legálnej prezentácie ich umenia.
Tejto akcie sa zúčastnia umelci z Košíc, Moldavy nad Bodvou, Revúcej, Prievidze, ale, samozrejme, aj tí rožňavskí. Každý jeden z nich sa bude môcť „vyzveriť“ na stenách pri potoku Drázus, konkrétne od mostu pri Daňovom úrade až po most pri obchodnom dome Billa. Popri hudbe, o ktorú sa postarajú miestni DJ´s, budete môcť nasýtiť svoje pohľady ich drzými pestrými výtvormi.
Chýbať nebudú ani sprievodné akcie, ako ukážky rôznych moderných umení 21. storočia (Henna, bodypainting,airbrushing, atď.). Ak sa budete chcieť predviesť aj vy, budete mať možnosť ukázať sa na pripravenej stene.
Po skončení podujatia bude nasledovať afterparty od 20:00. Už len od počasia závisí, ako sa to vyvinie. Rezervným plánom organizátorov je 27. september. Dúfajme, že nebude potrebné túto akciu prekladať.
Všetci milovníci graffity, hip-hopu, zábavy alebo aj zvedavci- ste pozvaní!

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery