Domácim chýbali hráči

Na domácom ihrisku hostili  v nedeľu  Krásnohorčania Košickú Novú Ves.  22.kolo jarnej časti súťaže nezačalo práve najšťastnejšie.

Prvý gól totiž padol do siete domácich a  zdalo sa, že tí na chvíľu zneisteli. Do polčasu však nakoniec padli ešte dva góly z kopačiek  Šomšáka a Erdőfalviho
Mužstvu chýbali 3 hráči – pravý obranca  Juríni, kvôli dovolenke, stredný záložník  Lázar  kvôli červenej karte z minulého zápasu s Gemerskou Hôrkou a Kiss – ľavý záložník, ktorý nazbieral už 4 žlté karty.
Nešťastne dopadol aj Piater, keď  si pri silnejšom kopnutí natrhol stehenný sval. Tréner Balta ho bol nútený vystriedať a tak sa do hry zapojil Filcsák – autor tretieho gólu domácich, ktorým na radosť  všetkých prítomných zvýšil výhru domácich na 3:1 v druhom polčase, keď sa lopta doslova vkotúľala do brány stráženej brankárom  Košickej Novej Vsi. Okrem potvrdenia vedenia sa mu niekoľkokrát podarilo súpera potrápiť.
Spomenúť sa dajú aj viaceré nevyužité šance domácich, rohový kop, brvno bránky, futbalové šťastie však dovolilo získať cenné 3 body, vďaka ktorým Podhradčanov na predposlednej priečke tabuľky vystriedali Ťahanovce. Už v nasledujúcu nedeľu môžu futbalisti v Helcmanovciach dokázať, či zaslúžene. Zápas s tretím mužstvom tabuľky sa bude hrať so začiatkom o 17tej.
Nedeľný zápas bol niekoľkokrát prerušovaný kvôli faulom a kartám, svoju štvrtú žltú si vyslúžil Erik Bodnár, čím sa z nasledujúceho stretnutie diskvalifikoval. Pár minút pred koncom sa zranil aj Šomšák, na jeho miesto poslal tréner zo striedačky Ulbrika.
Zápas odohrali v zostave:  Szabó – Tóth, Kún, Demjén, Kovács, Anna, Bodnár, Erdöfalvi, Pronyai, Šomšák, Piater; striedali Filcsák, Ulbrík.  Góly za FK Krásnohorské Podhradie:  Šomšák, Erdöfalvi, Filcsák. Výsledok 3:1, počas 2:1.
Foto & video: Krasnahorka.info